68. Aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Mozdony
29

Csernus Tibor (1927-2007)

Mozdony

Olaj, kollázs, vászon, 39 x 78 cm
Jelezve hátoldalon: Tibor Csernus
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

ÉLETMŰJEGYZÉK-SZÁM: Inv/0062/09/09/2007