28. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Mózes elűzi a pásztorokat, 1900 körül
172

Kernstok Károly (1873-1940)

Mózes elűzi a pásztorokat, 1900 körül

Olaj, vászon, 100,5x87 cm
Jelezve balra lent: KK
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-Országunk titkos ereje. 100 év 100 művész. Szent István Bazilika altemplom, 2007. augusztus 19. – október 14. 31. oldalREPRODUKÁLVA:-Festőművészeink a korabeli sajtó írásaiban.Szerk.: Gassama-Szabó