11. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Mózes megtalálása, 1833 előtt
122

Markó Károly, Id. 1793-1860

Mózes megtalálása, 1833 előtt

Olaj, vászon, 51x76 cm
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft