32. aukció
Aba-Novák Vilmos bibliai jelenet
23

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Mózes vizet fakaszt, 1924

Akvarell, papír, 41x55 cm
Jelezve középen lent: Aba-Novák 924
Kikiáltási ár: 340 000 Ft