Mozgásjelek VI., 1982
Olaj, vászon, 120 x 90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koncz
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft
- Koncz Béla festőművész gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1986. június 26. – július 20.