9. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Mozgósítás, 1919
42

Mozgósítás, 1919

Olaj, vászon, 28,5x37 cm
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Hátoldalán: Leltározva Budapest 1919. Szept. 3. Pálmai József