13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Kelemen Károly kortárs aukció
22

Kelemen Károly (1948-)

Mr. Bull, 2005

Akril, vászon, 150 x 120 cm
Jelezve középen lent: K K 5
Hátoldalon felirat: Bika úr /Mr Bull 2005 / Kelemen
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft