Kortárs aukció 2019
Sándorfi István (1948-2007) Műterem, 1970
70

Sándorfi István (1948-2007)

Műterem, 1970

Olaj, fa, 92x100 cm
Jelezve jobbra fent: l Sándorfi 1970
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft