13. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Műhelyben, 1888
49

Nádler Róbert (1858-1938)

Műhelyben, 1888

Olaj, vászon, 46x55 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert 1888
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Proveniencia: egykor dr. Moiret Lujza tulajdonában