18. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Mulatóban
97

Biai Föglein István (1905-1974)

Mulatóban

Olaj, vászon, 76x101 cm
Jelezve hátoldalon: Föglein
Kikiáltási ár: 600 000 Ft