14. aukció
Margitay Tihamér (1859-1922) Mulatozás a fonóban, 1876
40

Margitay Tihamér (1859-1922)

Mulatozás a fonóban, 1876

Olaj, vászon, 85x116 cm
Jelezve balra lent: Margitay 876
Kikiáltási ár: 800 000 Ft