A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Bruck Lajos (1846-1910) Mulatozó huszárok, 1870-es évek
15

Bruck Lajos (1846-1910)

Mulatozó huszárok, 1870-es évek

Olaj, vászon, 65x90,5 cm
Jelezve balra lent: Bruck Lajos