28. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Mulatozók
137

Batthyány Gyula (1887-1959)

Mulatozók

Akvarell, tus, papír, 35,5x24,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gyula Batthyány, Jelezve balra lent: Dandys 1860
Kikiáltási ár: 900 000 Ft