20. aukció
Dillens, Henri Joseph (1812-1872) Mulatság, 1833
41

Dillens, Henri Joseph (1812-1872)

Mulatság, 1833

Olaj, vászon, 58x68 cm
Jelezve jobbra lent: H Dillens 1833
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft