Kortárs aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Mulatság
30

Schéner Mihály (1923-2009)

Mulatság

Olaj, farost, 34x51 cm
Jelezve hátoldalon: Schéner
Kikiáltási ár: 240 000 Ft