36. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Műlovarnő
91

Biai Föglein István (1905-1974)

Műlovarnő

Olaj, vászon, 55,5x67,5 cm
Jelezve jobbra fent: Biai
Kikiáltási ár: 180 000 Ft