35. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Műlovarnő és a bohócok, 1946
126

Biai Föglein István (1905-1974)

Műlovarnő és a bohócok, 1946

Olaj, vászon, 56,5x71 cm
Jelezve középen fent: Biai Föglein István 46
Kikiáltási ár: 320 000 Ft