51. aukció
Zádor István (1882-1963) Müncheni múzeumban, 1920
126

Zádor István (1882-1963)

Müncheni múzeumban, 1920

Olaj, vászon, 71,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Zádor-München. 1920
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft