16. aukció
Porter Paula (1884-?) Müncheni utca zászlódíszben
186

Porter Paula (1884-?)

Müncheni utca zászlódíszben

Olaj, karton, 63,5x53,5 cm
Jelezve balra lent: P. Porter München
Kikiáltási ár: 260 000 Ft