61. aukció
Bernáth Aurél (1895-1982) Munkaasztal I. (Arbeitstisch), 1928. július
199

Bernáth Aurél (1895-1982)

Munkaasztal I. (Arbeitstisch), 1928. július

Olaj, vászon, 56,5x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: BA
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Oeuvre-katalógusszám: 1928/25

¦ Bernáth Elvira, Bernáth Mária

Kiállítva :

¦ Bernáth Aurél festőművész kiállítása. Nőegylet, Pécs, 1928. december 8–20. katalógus: 3.

¦ Die Ausstellung Neuzeitlicher Ungarischer Kunst. Norishalle, Nürnberg, 1929. február 23. – április 14. katalógus: 89.

¦ Bernáth Aurél emlékkiállítás. Home Galéria, Budapest, 2000. június 1–25. katalógus: B/7.