41. aukció
Egry József (1883-1951) Munkások, 1913
34

Egry József (1883-1951)

Munkások, 1913

Olaj, papírlemez, 50x56 cm
Jelezve balra fent: Egry József
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

Hátoldalon: Egry József 1913 Bpest.

Aukcionálva:
•BÁV 27. árverés, 73. tétel