2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Ef. Zámbó István (1950-) Munkásoltár, 1999
91

Ef. Zámbó István (1950-)

Munkásoltár, 1999

Olaj, farost, 40x30 cm
Jelezve balra lent: ef.Zámbó I., jelezve jobbra lent: 19 FZI 99
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft