56. aukció (2017 október)
Hincz Gyula (1904-1986) Munkát, kenyeret!
77

Hincz Gyula (1904-1986)

Munkát, kenyeret!

Tus, akvarell, kréta, papír, papírlemezen, 33,5x122,5 cm
Jelezve jobbra lent: Hincz
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft