14. aukció
Balla Béla (1882-1965) Münz- részlet, 1929
61

Balla Béla (1882-1965)

Münz- részlet, 1929

Olaj, karton, 69x78,5 cm
Jelezve balra lent: Balla Béla, jelezve jobbra lent: 929, jelezve hátoldalon: Nagybánya Münz-részlet Balla Béla
Kikiáltási ár: 280 000 Ft