22. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Murány előtt
51

Telepy Károly (1828-1906)

Murány előtt

Olaj, vászon, 36x48 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Kiállítva: Telepy Károly kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 440.