9. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Muskátli
112

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Muskátli

Olaj, vászon, 56x50 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 480 000 Ft