25. aukció
Koszta József (1861-1949) Muskátlik és mezei virágok
236

Koszta József (1861-1949)

Muskátlik és mezei virágok

Olaj, vászon, 47,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

BÁV 55. aukció, 88. tétel