12. aukció
Anna Margit (1913-1991) Mutatványos, 1962
100

Anna Margit (1913-1991)

Mutatványos, 1962

Olaj, vászon, 47x36 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit 962
Kikiáltási ár: 750 000 Ft