19. aukció
Győri Elek (1905-1957) Mutatványosok, 1933
35

Győri Elek (1905-1957)

Mutatványosok, 1933

Olaj, fa, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Győri 1933
Kikiáltási ár: 200 000 Ft