12. aukció
Basch Andor (1885-1944) Műterem, 1923
191

Basch Andor (1885-1944)

Műterem, 1923

Olaj, papírlemez, 29,5x39,5 cm
Jelezve balra lent: Basch Andor 1923
Kikiáltási ár: 150 000 Ft