Műterem, 1932
Olaj, vászon, 82x60,5 cm
Jelezve jobbra fent: K Róna Klára 932
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Kiállítva és reprodukálva: az Új Művészek Egyesületének reprezentatív kiállítása, Szépművészeti Kiállítások, Budapest, 1934. január, katalógus: 34.