23. aukció
Kliené Róna Klára (1901-1987) Műterem, 1932
5

Kliené Róna Klára (1901-1987)

Műterem, 1932

Olaj, vászon, 82x60,5 cm
Jelezve jobbra fent: K Róna Klára 932
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: az Új Művészek Egyesületének reprezentatív kiállítása, Szépművészeti Kiállítások, Budapest, 1934. január, katalógus: 34.