53. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Műterem a századfordulón, 1978
75

Szabó Vladimir (1905-1991)

Műterem a századfordulón, 1978

Olaj, farost, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 1978
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 89. árverés, 325. tétel