39. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem ággyal, 1998
198

Váli Dezső (1942-)

Műterem ággyal, 1998

Olaj, farost, 40x40 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 98.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 98/48