Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Czimra Gyula (1901-1966) Műterem (Barbizoni műterem), 1960
144

Czimra Gyula (1901-1966)

Műterem (Barbizoni műterem), 1960

Olaj, karton, 48x32 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra 960