28. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem (Év vége), 1998
88

Váli Dezső (1942-)

Műterem (Év vége), 1998

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 98, Jelezve hátoldalon: A/98/70
Kikiáltási ár: 650 000 Ft