44. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem hosszú képpel, 1999
153

Váli Dezső (1942-)

Műterem hosszú képpel, 1999

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 99. Jelezve hátoldalon: A/99/27
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 800 000 Ft