43. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem képekkel, 1995
99

Váli Dezső (1942-)

Műterem képekkel, 1995

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 95.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

Hátoldalon: A/95/16

•Oeuvre-jegyzék szám: A/95/16