50. Jubileumi Aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem, kisasztal (a/11/04)
137

Váli Dezső (1942-)

Műterem, kisasztal (a/11/04)

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 11
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft