37. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem kontraszt nélkül, 1996-97
24

Váli Dezső (1942-)

Műterem kontraszt nélkül, 1996-97

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 96, 97, Hátoldalon: A/96/55
Kikiáltási ár: 400 000 Ft