7. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem kontraszt nélkül
94

Váli Dezső (1942-)

Műterem kontraszt nélkül

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 96-97, hátoldalán A/96/55
Kikiáltási ár: 450 000 Ft