19. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem (Kraplakk-narancs), 1991
99

Váli Dezső (1942-)

Műterem (Kraplakk-narancs), 1991

Olaj, farost, 39,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 91
Kikiáltási ár: 250 000 Ft