26. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem (krapplakk-narancs), 1991
145

Váli Dezső (1942-)

Műterem (krapplakk-narancs), 1991

Olaj, farost, 39,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 91
Kikiáltási ár: 350 000 Ft