73. őszi aukció
Váli Dezső kortárs
43

Váli Dezső (1942-)

Műterem munka előtt, 2001 (A/01/01)

Olaj, farost, 60 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 01
Jelezve hátoldalon: A/01/01
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft