43. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Műterem részlet, 1950
31

Nagy Oszkár (1883-1965)

Műterem részlet, 1950

Olaj, vászon, 58x78 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 19. árverés, 131. tétel