69. Tavaszi Aukció
Kmetty János (1889-1975) Műterem részlet
185

Kmetty János (1889-1975)

Műterem részlet

Olaj, papírlemez, 25 x 33 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Hátoldalon felirat: Kmetty János Műterem részlet olaj
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft