53. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem tél végén, 2002 - a/02/21
62

Váli Dezső (1942-)

Műterem tél végén, 2002 - a/02/21

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 02. 07. Jelezve hátoldalon: A/02/21
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 200 000 Ft

Kiállítva:‣ 27. Tavaszi Tárlat. Salgótarján,Nógrád Múzeum, 2003. április 26. – augusztus 30.