65. aukció (2020. december)
Váli Dezső (1942-) Műterem tél végén, 2002, A/2002/21
45

Váli Dezső (1942-)

Műterem tél végén, 2002, A/2002/21

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 02. 07., Hátoldalon: A/02/21
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

27. Tavaszi Tárlat, Nógrád Múzeum, Salgótarján, 2003. április 26. – augusztus 30.

a művész honlapján: https://deske.hu/festmenyek

Váli. A. Napló. Festmények 1960-2018. HTSART-ÚMK, Budapest, 2018, 242. oldal