42. Aukció
Basch Andor (1885-1944) Műteremablak, 1940
149

Basch Andor (1885-1944)

Műteremablak, 1940

Olaj, vászon, 74x93 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 40
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

•Basch Andor festőművész kiállítása.
Tamás Galéria, Budapest, 1941. katalógus: 27.