49. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Műteremben, 1941
181

Nagy Oszkár (1883-1965)

Műteremben, 1941

Olaj, vászon, 90x103 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár - 941 -
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft