70. Őszi Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Műteremben, 1948
163

Márffy Ödön (1878-1959)

Műteremben, 1948

Akvarell, karton, 35 x 28 cm
Jelezve balra lent: Márffy
Jelezve paszpartun: Dányi Mihálynak szeretettel Márffy Ödön 948 I.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft